Yastık Altı

Abant Su Bayiliği Nasıl Alınır?

28.05.2020
587
Abant Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Piyasada satışa sunulan doğal kaynak suyu ürünleri arasında, içilebilirlik derecesi en yüksek olan Abant Su, 18 ilde vermiş olduğu hizmetlerinde 140 bayi sayısına ulaşmıştır. Bu sayıyı arttırarak Türkiye’nin her noktasına hizmet götürmeyi amaçlayan Kaya Holding, 2016 yılının sonlarına yaklaşırken, bayilik vermeyi amaçlıyor. Oldukça lezzetli bir su olduğundan dolayı, hangi şehirde bayilik açılırsa açılsın, hem mevcut masraflarını çıkarabilecek hem de girişimcisine çok büyük karlar sağlayacak olan Abant Su bayilik şartları ise şu şekildedir.

Abant Su Bayilik Şartları

Yoğun talep alan Kaya Holding, hem seçici davranmak hem de Abant Su markasının kalitesini tüm noktalara duyurmak adına, aşağıda belirteceğimiz şartların tamamına bağlı kalacak kişilere bayilik verecektir.

  • Bayilik için ilk şart, hizmet kalitesinin yüksek tutulması ve Kaya Holding itibarını sarsacak davranışlarda bulunmamaktır.
  • Verilen siparişlerin boyutu ne olursa olsun, işletmecinin damacana suları muhafaza edebilmesi için, kapalı alanda bir depo gerekmektedir.
  • Hem internet hem de telefon üzerinden siparişleri alabilecek düzeyde, hem şirket içi hem de dağıtım amaçlı personel bulundurulmalı.
  • Ana bayi tarafından belirtilen kıyafetler, tüm personel tarafından çalışma saatleri içerisinde kullanılmalı ve çalışanlar kılık kıyafetine özen göstermelidir.
  • Rakip su firmalarına etik davranılacak ve haksız rekabetten kaçınılacak.
  • Firmanın mecburi tutmadığı son şartı ise, kişilerin geçmiş dönemlerde su satışı konusunda tecrübe yaşamış olmasıdır.

Şuan Kaya Holding, başvuruları kendi internet sitesi üzerinden kabul etmektedir. Makul bulunan başvurular değerlendirildikten sonra, bayilik şartlarının detaylarının konuşulması ve gerekli masraflar konusunda anlaşılması açısından, şirket yetkilileri sizler ile görüşme talep edecektir. Son aşama olan toplantıyı da başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler, sözleşmelerini imzalayıp, bölge bayiliğinden gelecek dekorasyon malzemeleri ile işyeri kurulumunu kısa sürede tamamlayabilecek. Yüzde elliye yakın kar payını garanti eden Abant Su, Türkiye’nin her bölgesinden gelecek tekliflere sıcak bakmaktadır. Bundan dolayı, su kaynağına uzak olmanız başvurularınıza engel olmamalıdır. Eğer tüm görüşmeleri yüz yüze yapmak isteyen kişiler olursa, bunun için Kaya Holding’i arayarak randevu talebinde bulunmalıdırlar. Aksi taktirde görüşme hiçbir koşulda sağlanamayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.