Yastık Altı

Akbank Direkt Nedir ?

19.05.2020
566
Akbank Direkt Nedir ?

Akbank, müşterilerine 1948 yılından bu yana katkı sağlayan bir bankadır. Akbank Direkt ise aslında her bankanın olduğu gibi mobil internet bankacılığının adıdır. Akbank’a ait olduğu için bu isim verilmiştir. İnternet bankacılığının ve mobil bankacılığın insanlara çok büyük kolaylıklar sağladığı bir gerçektir. Akbank’ta bankaya gittiğinizde nasıl ki her türlü işleminiz yetkili kişiler tarafından en kısa sürede çözüme kavuşturuluyorsa Akbank Direkt sayesinde bankaya gitme gereksinimi duymadan her türlü işleminizi gelişen teknolojinin de yardımı sayesinde artık internet üzerinden ve akıllı telefonlarınız ile kısa sürede halledeceksiniz. Böyle bir kolaylığın sağlanması ve işlemlerin belli bir saati beklemeden günün her saatinde yapılabiliyor olması müşterilere büyük kolaylık sağlamıştır. Siz de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız Akbank Direkt uygulamasını vakit kaybetmeden cep telefonunuza indirin ve siz de bir an önce bu hizmetten yararlanmaya başlayın.

Akbank Direkt Uygulamasının Faydaları

Akbank Direkt uygulamasının en büyük avantajı işleminizi çok hızlı bir şekilde yapabiliyor olmanızdır. Veya daha önce yapmış olduğunuz işlemlerinizi unutmuş olabilirsiniz bu uygulama sayesinde geçmişte yaptığınız bütün işlemlerinizi görebileceksiniz. Birine para transfer etmek istediğinizde bunu günün her saatinde rahatlıkla yapabileceksiniz. Bankanıza kredi başvurusunda bulunmak için şubeye gitmenize gerek kalmadan tek tuşla bu işleminizi de tamamlayacaksınız. Hesabınız kredi kartınız sürekli elinizin altında olacak. Hatta bu sayede altın döviz gibi yatırımlar bile yapabileceksiniz. Gelişen teknoloji ile artık her türlü bankacılık işlemleri çok daha kolay olmaktadır. Bankanıza özel yapılan kampanyalardan faydalanabilir alışverişlerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Akbank Direkt sayesinde kredilerinizi kredi kartı ödemelerinizi faturalarınızı tek tuşla ödeyebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil Uygulaması

Uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde artık siz de bankanız ile olan her işleminizi bankaya gitmeye gerek kalmadan istediğiniz gün ve saatte yapabilirsiniz. Kendi belirlemiş olduğunuz şifre ile şubeye giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuğunuz durumlarda kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri girerek yönlendirmeler ile yeni bir şifre belirleyebilir ve şubeye kolayca giriş sağlayabilirsiniz. Bu uygulamaya şifre ile giriş yapabileceğiniz gibi dilerseniz mobil imza yöntemi ile de giriş yapabilirsiniz. Teknolojinin her türlü olanağını kullanan Akbank ile artık her işleminiz çok daha kolay çok daha hızlı bir şekilde hallolacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.