Yastık Altı

Alışveriş Kredisi Nedir?

27.06.2020
248
Alışveriş Kredisi Nedir?

Alışveriş Kredisi son zamanlarda hemen hemen bütün e-ticaret sitelerinde karşınıza çıkmaya başlamıştır. Alışveriş kredisi nedir ne değildir merak ediyorsanız oluşturulan bu içerik tamda sizlere göre!

Alışveriş Kredisi Nedir?

Eğer geçmiş dönemlerde bankalar ile ödemeler konusunda sıkıntı yaşamadıysanız rahatlıkla alışveriş kredisi çekebilirsiniz. Alışveriş kredisi bankalar ile mağazalar arasında yapılan müşteri odaklı sözleşmeler sayesinde hem e-ticaret portalı müşterilerine hemde banka müşterilerine kolay kredi seçenekleri sunan bir kredidir. Bu kredinin avantajlı tarafı ise uzun vadeler eşliğinde alışveriş keyfi sunabiliyor olmasıdır. Bankadan bankaya değişkenlik gösteren vade seçeneği bir aydan on beş aya kadar seçenek sunabiliyor. Bu işi bir tık daha ileri taşımak isteyen bazı bankalar ise alışveriş kredisini faizsiz olarak 12 aya kadar vade sunabiliyor.

Önde gelen birçok teknoloji mağazasının yanı sıra e-ticaret siteleri üzerinden de alışveriş kredisine başvuru yapılabiliyor. Fiziksel mağazalarda anlaşmış olduğu bankaların müşteri temsilcileri sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için bekliyor. Fiziksel mağazalarda bu müşteri temsilcilerine başvurabilir veya e-ticaret siteleri üzerinden rahat bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar, Teknosa, Mediamarkt, Hepsiburada, n11 gibi e-ticaret siteleri üzerinden online olarak başvuru yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.