Yastık Altı

Avon Satış Temsilciliği İle Para Kazanmak

17.05.2020
609
Avon Satış Temsilciliği İle Para Kazanmak

Herkese merhaba sevgili takipçilerimiz, bugün sizlere Avon Satış Temsilcisi Nasıl Para Kazanır ? sorusunun cevabını aktaracağız fakat öncelikle bu işi herkesin kolaylıkla yapabileceğini belitmek isteriz.

Artık Avon Satış Temsilciliği yaparak özellikle bayanların evden para kazanmaları oldukça yaygın bir hale geldi…
Tabii bu bir tek ev ile kalmıyor. Evde, işte, komşuda, pazarda vs. nerede aklınıza gelirse yapılabilecek işlerden bir tanesidir diyebiliriz. Artık ev hanımlarının ek gelir imkanı sağlayacak işler yapacakları işler arasında olan işler git gide çoğalıyor. Çalışmayan, iş yerinde fazla işi olmayan, çevresine ürün satabilecek olan bay ve bayanların yapabileceği aktif işlerimizden birisidir.

Avon Satış Temsilcisi olup, Avon ürünleri satarak prim kazanacaksınız. Bu çalışma şekil ile tamamen kendi patronunuz olacaksınız. İstediğiniz zaman satış yaparsınız istemediğiniz zaman yapmazsınız. Ne kadar ürün satarsanız Avonun size vereceği prim o kadar yüksek olacaktır.

Avon Satış Temsilcisi Olup Temsilci Kaydı Yapabilirsiniz

Avon Satış Temsilcisi olup kendinize referans üyeler bulduktan sonra alt üyelerinizin satşılarından da belli bir miktarda prim almaya başlayıp para kazanabilirsiniz. Ayrıca Avon Satış Temsilcisi olduktan sonra Avonun size sunacağı özel fırsatlardan ve hediyelerden de yararlanabileceksiniz.

Avon Satış Temsilciliği Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim ?

Aslında bu sorunun cevabını yukarıda özet olarak geçmiştik fakat burada da daha açıklayıcı bir anlatımla anlatalım isterseniz. Avon Satış Temsilciğiyi yaparak ne kadar kazanabileceğiniz tamamen sizinle alakalı olan bir durumdur. Çevreniz ne kadar geniş ise satış yapma olanaklarınız o kadar artmaktadır. Çevresi geniş olan birinin aylık olarak 4000-5000 TL kadar kazanması gayet normal bir durumdur. Çünkü bir zamandan sonra müşterileriniz devamlı müşteri olduğu için sizin satışlarınız devamlı artmakta olacaktır. Şahsen bu işe hiç girişmedim çünkü yapabileceğimi düşünmüyorum. Fakat ciddi anlamda ilgilenilecekse ciddi miktarda para kaldırabilirsiniz. Bu işi yapabilmek için diksiyonunuzun, reklammınızın, yüz ve mimik ifadelerinizin, ikna kabiliyetinizin iyi olması yeterlidir. Bu özellikler var ise zaten işiniz büyümeye hazır hale gelmiştir bile. Bu sorudan sonra kafanızda ne kadar kazanacağınızı yavaş yavaş tahmin ediyor olmalısınız. Çünkü Cilt bakımı kısmındaki ürünleri mi yoksa Takı kısmındaki ürünleri mi daha çok satabileceğinizi sizden başkası bilemez.

Parfüm, Makyaj, Cilt, Saç ve Kişisel Bakım Ürünlerinde (%25 Kazanç)

Evet yukarıda gördüğünüz gibi (Erkek, Kadın) parfüm, makyaj, cilt, saç ve kişisel bakım ürünlerinden sattığınız ürün başına %25’lik bir para kazanacaksınız. Bizim size önerimiz bu ürünleri satmanızdır çünkü en fazla kazanç oranı bu ürünlerdedir + bu ürünler diğer katagoriye göre daha fazla satılmaktadır.

Moda, Giyim, Saat, Takı, Aksesuar ve Ev Ürünleri (%15 Kazanç)

Avon denince akla sadece makyaj, takı gibi ürünler gelir fakat moda,giyim, saat, takı, aksesuar ve ev ürünlerini de satabilirsiniz. Bu ürünlerden %15’lik bir pay alırsınız yukarıda da yazmış olduğumuz gibi bizim sizlere önerimiz Parfüm, Makyaj, Cilt, Saç ve Kişisel Bakım ürünlerini satmanızdır.

Müşterinizi Tanıyın

Bu işte en önemli faktörümüzden biriside müşteriyi tanımak olacaktır. Müşterinizin neye ihtiyacı olduğunu ne istediğini bilmeniz gerekmektedir. İhtiyacı durumunda uygun fiyatlı ürünlerinizden tanıtım satış yapabilirsiniz…
Eğer sizde Avon Satış Temsilcisi olmaya karar verdiyseniz Temsilci Başvurusu yaparak formunuzu gönderebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi, adresinizi doğru vermeniz gerekmektedir, aksi taktirde üyeliğiniz onaylanmayabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.