Yastık Altı

En Çok Kazandıran Yeni İş Fikirleri

17.05.2020
593

Yeni iş fikirlerine ihtiyacım var! En çok kazandıran iş fikirlerini merak ediyorum! En çok kazandıran yeni işler nelerdir? Diyenler için Yastık Altı olarak bu yazımızda sizlere güncel iş fikirlerini sunuyoruz.

Çok Kazandıran İşler

Herkes iş kurmak istiyor, kimisi kuruyor kimisi kuramıyor ama çok daha önemlisi, bazı işler çok kazandırıyor. Nasıl oluyor da bu işler çok kazandırıyor? İşin sırrı nedir, bunu herkes çok merak ediyor!

Bazı işler vardır, kar oranı sabittir ve sınırlı bir kazanç sağlar. Ancak bazı işler vardır ki bu işler yatırımcısına iyi bir gelir kapısı olur. Çok kazandıran işler, her sektörde vardır diyemeyiz ama çoğu sektörde çok kazandıran bir iş modeli vardır diyebiliriz. Çok merak edilmiştir mesela bir otomobili üreten mi çok kazanır yoksa o otomobile sürekli olarak yedek parça ve aksesuar sağlayan mı daha çok kazanır! Bir işten çok para kazanmak istiyorsak öncelikle bu işin inceliklerini iyi bilmeli ve bu iş kolunun piyasadaki durumunu çok iyi analiz etmeliyiz.

En Çok Kazandıran Yeni İş Fikirleri Nelerdir ?

Piyasada aslında çok kazandıran iş fikirleri var. Biz bu yazımızda sizlere son yıllarda öne çıkan ve çok kazandıran yeni iş fikirlerini şu şekilde sıralıyoruz.

Oto Ekspertiz Merkezi Açmak

Evet, bu iş yeni sayılmaz ama çok da bir mazisi yoktur. Son yıllarda parlayan bir iş fikridir ve iyi bir kazanç sağlamaktadır. Oto ekspertiz merkezleri ikinci el oto alım satımlarında büyük bir yardımcı rol üstlenmektedir. Yarım saatlik bir ekspertiz yapılır ve ortalama araç başına 100 – 150 TL ücret alınır. Bu işin sadece kurulum maliyeti vardır. Aylık giderleri ise personel dışında yok denecek kadar azdır.

Doğal Beslenme Ürünleri Satmak

Doğal beslenme ürünleri günümüzde yüksek rağbet gören ürünlerdir. Bu ürünlerin pek çoğu Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu ürünlerde satış kar oranı da yüksektir. Bunun üretimini yapmak ise daha yüksek bir kazanç sağlamaktadır.

Yöresel Lezzetleri Sunmak

Ülkemizde insanlar yeni lezzetler değişik tatlara ilgi göstermeye başlamıştır. Büyük kent merkezlerinde yöresel lezzet durakları yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Bu işe yönelerek güzel bir gelir elde etmek mümkündür.

Vize ve Pasaport İşlem Hizmeti Sunmak

En çok kazandıran işler arasında vize şirketleri de yer almaktadır. Her ne kadar vize şirketi yeni bir iş fikri olmasa da çok kazandıran bir iş olduğu yeni yeni anlaşılmaya başlanmıştır. Vize ve pasaport işlemlerinin uzun sürmesi ve prosedürlerinin çok olması insanları vize şirketlerine yönlendirmiştir. Maddi getirisi yüksek olan bir iştir.

Konsept Mekanlar Açmak

Birbirinden ilginç, değişik ve ilgi çekici konseptler ile bir iş yeri açmak çok kazandırmaktadır. Daha çok restoran, cafe gibi işletmeler kendi konseptlerinde müşteri çekmeyi başararak yüksek gelirli iş yapmaktadırlar.

Online Uçak Bilet Satışı Yapmak

Uçak bilet satışı eski bir iş fikri olsa da son yıllarda online bilet satışında büyük bir ilerleme olduğu gözlemlenmektedir. Hali hazırda uçak firmaları kendi web sitelerinde bilet satışı yapıyor olsa da bu işin bir de yeni keşfedilen tarafı vardır. Bazı firmalar sezon başında uçaklardan koltuk satın alarak bu yerleri daha sonra satışa sunmak adına ellerinden tutarlar. Ve bu yerleri özellikle online uçak bilet satış sitelerinde satışa açarak yüksek kar elde ederler.

Kitap Cafe Açmak

Kütüphanede çay içmek gibi düşünebilirsiniz! Bir cafede oturarak hem kitapları inceleyen hem de bu esnada bir şeyler yudumlamak isteyen milyonlarca insanın olduğunu hatırlatalım. Kitap cafe sayısı şu an çok az, bu alanda iş kurmayı düşünenler için iyi bir kazanç sağladığının da altını çizelim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.