Yastık Altı

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

16.04.2020
576
En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

En Kolay Kredi Veren Bankalar hangisi. Kredi çekmeniz gerekiyor ama kredi çekmeden önce hangi bankadan kredi alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz. Bazı bankalar daha kolay kredi verir mi? Bunun cevabı kısmen evettir. Bankaların daha kolay kredi vermelerinin bazı sebepleri var. Öncelikle bankanın politikası bu konu da etkendir. Kolay kredi veren banka daha çok müşteriye ulaşmak için düşük faizli kredi ve kampanyalar yapıyor. En kolay kredi veren bankalar hangileridir?

Neden Bankalar Kolay Kredi Verir ?

Örnek olarak “A” bankası kredi vermek için şart olarak sizden 1300 kredi notu ve 3 ay sigortalı çalışan biri olmanızı istiyor. Banka politikasında değişikliğe giderek kredi notunuzun 1000 ve sigortanızın 2 ay olmasını yeterli görüyor. Bazen bu rakamlar daha da düşebiliyor tabi ki. Bankalar bu değişiklikleri daha fazla insan ulaşmak için ara ara yapabiliyor. Bazı bankalar ise politikasını her zaman kolay kredi vermeye adıyor.

En Kolay Kredi Veren Bankaların Faiz Oranları Nasıl ?

En Kolay kredi veren bankaların çoğun da faiz oranları diğer bankalara göre çok daha yüksek oluyor. Bu şekilde aslında uzun vadede size zarar ettirebilir. Eğer Kredi notunuz düşükse faizi yüksek kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz yüksek ise çoğu banka size uygun faiz oranlı krediler verecektir.

Kredi Notunun Önemi Nedir ?

Hangi bankadan kredi alacağınızı araştırmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz sizin için daha önemli olabilir. Bunun sebebi kredi notunuz yüksekse her bankadan rahatça kredi alabilecek olmanızdır. Bu yüzden kredi notunuzu öğrenmek için findeks adresinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. (Bu işlem cüzi bir ücret gerektirir.)

Kredi Notumu Nasıl Yükseltirim ?

Eğer kredi notunuz düşükse ve kredi notunuzu arttırmak istiyorsanız varsa kredi borçlarınızın taksitlerini zamanın da ödeyerek yoksa kredi kartı ile taksitle alışveriş yapıp kredi tutarlarını zamanın da ödeyerek kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankaların politikaları her an değiştiği için kolay kredi veren bankalar her zaman değişmektedir ama bazı bankalar da her zaman kampanyalar ve kolay kredi imkanları oluyor. Bu bankalar sırayla Garanti, QNB Finansbank, Akbank, Yapı Kredi bankaları genel de kolay kredi veren bankalar arasın da yer alıyor. Bazı kampanyalar ile kolay kredi veren bankalar da oluyor bunlar Fibabanka, HSBC, Odeabank, ING BANK gibi bankalardan kampanyalı kredi alabilirsiniz. Unutmayın her sene her ay bankaların politikaları değişebilir bu yüzden hangi bankadan daha kolay ve faizi düşük kredi alabileceğinizi öğrenmek için bankaların internetsitelerinde ki kampanyaları ve faiz oranlarını düzenli olarak inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.