Yastık Altı

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

26.05.2020
615
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2020 Maaş bordrosuz kişilere kredi verilmesi çok zor bir durumdur. Özellikle geri ödeme kriterlerini karşılayamayacak kişilere kredi veren bankaların sayısı gerçekten çok azdır. Özellikle ev hanımlarına kredi veren bankaların sayısı çok az olmakla birlikte çok fazla yükümlülükleri vardı.

Ancak son zamanlarda ev hanımlarına kredi vermek isteyen bankalar bazı konuları yumuşatarak aslında ekonomisini geliştirmek isteyen ev ahalisine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Özellikle son dönemlerde ev kredisi almak isteyen ev hanımlarının gerçekten bu konuda yardımlarına koştukları da söylenebilmektedir.

Ev hanımlarına kredi veren bankaların sayısı gün ve gün artmakla birlikte özellikle sigortasız veya herhangi bir sosyal güvencesi olmayan hanımlara eşleri veya birinci dereceden akrabaları sayesinde kredi vermek çok daha kolaylaşmaktadır. Bunun sayesinde eşlerinin maaş bordroları ile birlikte kredi çekmeleri çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Eğer sizde bir ev hanımı iseniz ve krediye ihtiyaç duyuyorsanız emin olun bu yazımız sizlere çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Son zamanlarda bu tür konuların ki demek istediğimiz ev hanımlarına kredi veren bankaların sayısı gün geçtikçe artmakla beraber yükümlülükleri ve faiz oranları çok ciddi oranda düşmektedir. Bundan dolayı evini değiştirmek veya ihtiyaçları için kredi çekmek isteyen bayanlar gerçek anlamda bir çok konuda yardımcı olacak bankalara ulaşabilmektedirler.

Bu bankaların listesini de az sonra yazımızda paylaşacağım. Ancak unutmamanız gereken en önemli konulardan birisi olan kredi vade ve faiz oranlarıdır. Bu noktada önceki yazılarımızda konusunu geçirdiğimiz kredi ve faiz oranları hesaplama tablolarını incelemenizde fayda vardır. Bu sayede bütçenize en uygun krediye ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı kolay ve kısa bir şekilde giderebilirsiniz. Son dönemlerde ev hanımlarına kredi veren bankalar ile ilgili sizlere bir liste sunuyoruz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • İNG Bank
  • İş Bankası

Listesini vermiş olduğumuz bankaların hepsi ev hanımlarına özel kredi paketleri oluşturup, kolay bir şekilde kredi sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Ancak bütçenizi aşmaması için bankalara gitmeden önce ilgili kredi başvuru sayfalarını inceleyerek ne kadar sürede ve ne kadarlık bir faiz oranı ile geri ödeme yapacağınızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu sayede zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilir, kredi başvurusu yapmadan önce ev hanımlarına kredi veren bankaların faiz ve vade oranlarını inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.