Yastık Altı

Google Adsense İle Maksimum Kazanç Sağlama Yolları

17.05.2020
606
Google Adsense İle Maksimum Kazanç Sağlama Yolları

Bugün bu yazımızda sizlere Google Adsense reklam firması ile nasıl maksimum kazanç sağayabilirsiniz, bu yolda hangi stratejileri izleyebilirsiniz gibi taktikler vererek Google Adsense ile Maksimum Kazanç Sağlama Yollarını açıklayacağız… Ayrıca makalenin başında şunuda belirtmek istiyorum; Google Adsense ile Maksimum Kazanç Sağlama Yolları ile kazanmak istiyorsanız bu işin asıl özeti emek vermekten geçer.

Google Adsense Nedir ?

Google Adsense, reklam verme ve reklam yayınlamakdan ibaret en kaliteli reklam şirketlerinden birisidir. Bugün biz sizlere Google Adsenseden reklam yayınlayarak Google Adsense ile Maksimum Kazanç sağlama yollarını anlatacağız. İnternet sitesi olan kullanıcılarımızın çoğu Google Adsense reklam şirketini kullanmakta. Bunun en başlı sebeplerinden birisi tamamıyla güvenilir, diğer reklam firmalarına göre daha esnek ve kullanışlı olmasıdır. Google Adsensenin size karşı dürüst olacağından emin olabilirsiniz…

Reklam Yerleşiminize Dikkat Edin

Reklam yerleşimi neredeyse Google Adsense ile Maksimum Kazanç Sağlama Yolları nın en ama en önemli faktörlerinden birisidir. Yanlış reklam yerleşimi ile günlük 10 TL kazanacaksanız 10 TL yerine 1-2 TL gibi kazanmanıza neden olur. Doğru reklam yerleşimi yaparak;

  • Ziyaretçilerinizi göz rahatsızlığından koruyacak,
  • Maksimum kazanç sağlayacak,
  • Google Adsense kurallarına uyacak,
  • Sitenizin hızını etkilemeyecek, şekilde reklam yerleşimi yapmanız gerekmektedir. Bunun olmadığı aksi durumlarda hem sitenize gelen iyaterçi rahatsız olur hem de minimum kazanırsınız.

Konularınızı tamamen özgün yazmanız sitenizin hitini arttırmanın en önemli yöntemlerinden olduğu için konu yazarken kullandığınız kelimelere ve resimlere dikkat edin. Argo kelime içeren kelimelerden uzak durun. Yazdığınız konu veya makale her neyse yazılarınız 300 kelimeden az olmamasına dikkat edin. Elinizden geldiği kadar konuyu mantıklı ve açık bir şekilde detaylı olarak anlatmaya bakın. Zaten bu kriterleri yaptıktan sonra ziyaretçiler sitenizi daha çok sevip daha çok girmeye başlayacaktır. Böylece reklam tıklanmalarında ve gösterimlerde de doğal olarak gözle görülür bir artış yaşayacaksınız.

Google Adsense Reklam Firmasını Kullanırken Asla Hile Yapmayın!

Evet arkadaşlar, bizim sizlere kesin ve olmazsa olmazlarımızdan birisi; Google Adsensede hile yapmaya çalışmayın.Google Adsense, gün geçtikçe algoritmalarını geliştirmekte olduğundan, güçlü algoritmaları sayesinde sizin yaptığınız hileleri çok kolay bir şekilde algılayıp hesabınızın ban yemesini sağlayacaktır. Ve şunu da unutmayın ki Google Adsense diğer reklam firmalarına asla benzemez. Dediğimiz gibi Google Adsensenin algoritmaları çok güçlü olduğu için sitenizde asla yapmamanız gerekenler;

Kendi reklamlarınıza ASLA tıklamayın

  • Sitenize sahte trafik (ziyaretci) yollamayın. Eğer sitenize başkası yolluyor ise bunun çözümünü internetten araştırıp, hemen sitenize gelen sahte trafikten kurtulun.
  • Google Adsense kodunu kendinize göre düzenlemeyin. Google Adsense de ban yememek için dikkat edilmesi gereken en önemli konular bunlardır.

Konu Paylaşırken Başlığı Özenle Seçin

Forumunuzda,bloğunuzda katagorisi içeriği ne olursa olsun konu paylaşırken başlıkları dikkatle seçmeniz gerekmektedir. Google botları ilk önce sitenin bağlığını okuduğu için sitenizin başlığı al benili bir başlık olması gerekmetedir. “Peki ben başlıklarımı neye göre iyi seçmeliyim?” diyorsanız Google Kelime Aracını kullanabilirsiniz. Google Kelime aracı sizlere aranma hacminin en yüksek olduğu kelimeleri sunarak sitenizin içeriğini kalite adına iyileştirip Google’da ön sayfalara çıkmanızı sağlayacak. Böylece sitenizin hiti artıp reklamlardan daha fazla gelir etmeye başlayacaksınız.

Evet arkadaşlar yukarıda sizlere Google Adsense ile Maksimum Kazanç Sağlama yollarından bahsettik. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa alta yorum atarak bizlere bildirebilirsiniz, kesinlikle dönüş sağlanacaktır. Teşekkürler…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.