Yastık Altı

Kolay Para Kazanma Yolları

17.04.2020
593
Kolay Para Kazanma Yolları

Para kazanma, arama motorlarına çoğu kez yazdığımız, para kazanmam lazım aslında nasıl kolay para kazanırım sorusuna cevap aradığımız kelime. Yoğun ve ağır iş şartların da çalışmamızın sonucunda bunaldığımız zamanlarda başka nasıl para kazanırım sorusunun peşine düşmekteyiz. Günümüzde herkes kolay yoldan para kazanmanın peşine düşmüştür. Bende bu makalemde sizlere araştırmalar sonucunda edindiğim para kazanma fikirlerinden bahsedeceğim.

Blog Açmak

Sizlerinde bildiği üzere son zamanlar da popüler olmuş bir gelir kapısı. Peki blog açarak nasıl para kazanırız? Bunun için gerekli olan ilk etken kendinize güvenmektir. İlk aşamada ben yazı yazamam, hangi konularda yazı yazmam gerekir, nasıl blog açarım gibi sorulardan kendizi uzaklaştırın. Sadece kendinize güvenin. Binlerde belkide milyonlarca yazar ve ya bloger bu endişeleri yenmiş, ve şuanda başarılı birer yazar olmuş durumdalar. Şuan oturup bildiğiniz bir konu hakkında yazı yazın. Basit bir yazı olsun. Yazı bittiğinde ilk adımı atmış olacaksınız.

Peki bu blogtan nasıl para kazanılır?

Blog site sahipleri sitelere gelen hitler (ziyaretçiler) sayesinde aldığı reklamlardan, google reklamlarından, tanıtımlarından aylık ciddi rakamlarkazanmaktadır. Takibi bu süreç uzun ve yorucudur. Fakat sitenizde kaliteli ve özgün (kopya olmayan) yazılar paylaşırsanız bu süreç kısalır ve kolaylaşır.

Sosyal Medya Fenomenliği

Son zamanlarda hemen hemen hergün duyduğumuz, gördüğümüz farklı projeler ile kendilerini sevdirmiş insanlar. Zor gibi gözükse de aslında yaratıcılık, güven ve zamanı olan insanların başarması oldukça kolaylaşan bir yoldur. Peki bu sosyal medya fenomenleri nasıl para kazanıyor? Çok basit. Binlerce, milyonlarca takipçileri var ve bunlara anlaştıkları firmaların reklamlarını yapıyorlar. Sadece bu mu? değil. Yükledikleri videoların izlenmesi ile paylaştıkları platformlardan da gelir sağlamaktadırlar. Bir çok avantajları vardır. İnsanlar sizi tanımış olurlar, gittiğiniz yerler de daha hem daha fazla hürmet görür hemde hemen reklamını yaparaktan hesabı ödemen de çıkabilirsiniz.

Arabanızı Reklamla Kaplayın

Yolda araba ile seyir ederken hepimizin gördüğü reklam kaplanmış arabalar, minibüsler, otobüsler… Bunlar reklam veren firmalar ile anlaşma sağlayarak genellik ile yıllık ödeme alarak arabalarında firmanın reklamını yapmaktadır. Fiyatları bulunduğunuz bölge, yaptığınız km, kaç saat yolda zamanınızın geçtiği ile alakalı olarak 300 ile 1000 TL arası ve hatta üzerinde bir fiyatlandırma sağlanmaktadır. Bence gününüzün önemli bir kısmı yolda geçiyorsa düşünmeniz gereken bir yöntem.

Otomat İşi

Avmler, hastaneler, mağazalar ve daha bir çok yerde gördüğümüz o kahve, çay veya kola,bisküvi, oyuncak ve cinsel içerikli ürün otomatları ciddi bir pazar alanına sahip olmuş durumdadır. Müşteri ile yüzyüze teması olmadığından ve kendini yoğunluğa ve bölgeye göre 1 yıl içinde amorti eden gelir kapısı cihazları. Bir bebe giyim mağazası ile anlaşıp oyuncak otomatı koyabilir, bir avm yönetimi ile anlaşıp wc lere cinsen ürün otomatları, bir hastane, avm ile anlaşıp meşrubat aburcubur, kahve çay otomatları koyarak gelir elde edebilirsiniz. Piyasa da suan genel olarak otomattan çıkan üçretin %50 si koyduğunuz yerin %50 side otomat sahibinin olmaktadır. Tabiki bu anlaşmaya göre değişkenlik gösterebilir. Tavsiye edeceğim bir para kazanma yöntemidir.

Makale Yazarak

Yazmayı seviyormusunz? Peki bunu neden gelire çevirmeyesiniz. Web sitelerine makale yazıp satmak günümüzün popüler gelir kapısı haline gelmiştir. Siteler gerekli içeriği sağlayamadığıdan makale yazarlarının yazmış olduğu hazır makaleleri veya belirli bir konuda yazılmasını istediği makale siparişlerini yazarak para kazanabilrsiniz. aylık 4000 ile 5000TL gelir sağlayan makale yazarları bulunmaktadır. Peki yazdığım makaleleri nasıl satıcam? Bir çok makale satış platformundan veya forum sitelerinden yazdığınız makalelerin satışını yapabilir, ayllık ek gelir elde edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.