Yastık Altı

KOSGEB Kredisi Almak İçin Proje Tavsiyeleri

17.08.2020
338
KOSGEB Kredisi Almak İçin Proje Tavsiyeleri

Kosgeb iş planı örnekleri incelendiğinde çoğu zaman genç girişimcilerin üretim alanında faaliyetlerini sürdürmek istedikleri alanlarda daha başarılı oldukları tespit edilmiştir. Kosgeb girişimcilik üzerinden vermiş olduğu kredilerde özellikle yaratıcı, parlak fikirlere çok önem vermektedir.

Kosgeb Onaylanmış Proje Örneği

Özellikle sizler için üç farklı projeyi inceledik. Kosgeb girişimcilik proje örneği alanında bu üç projeyi kendinize rol model olarak seçebilirsiniz sadece belirttiğimiz projelerden başvuru yaparak başarı elde edebilirsiniz şeklinde bir garanti bulunmuyor.

Proje 1 : Triko Atolyesi

Üretim alanında faaliyet gösterecek olan triko atolyesi için çok rahat bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ülkemizde ve düny üzerinde trikoya olan talep göz önünde bulundurulduğunda alabileceğiniz Kosgeb proje yardımıyla hem makinalarınızı alabilirsiniz, hem de eleman, işyeri benzer biçimde giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Proje 2 : PVC Sistemleri Atolyesi

Pvc sistemleri ülkemizde satış cirolar yüksek olan bir iş planıdır. Özellikle maliyeti ve işçilik giderlerinden dolayı bir çok kişinin aklına bile gelmeyen bu sektör ile ilgili küçük bir araştırma yaparak Kosgeb kredisi almak mümkün. Üstelik bu işin atolye aşamasıyla ilgili Kosgeb üzerinden teknik destek alabilir ve projnizin ustası olabilirsiniz.

Proje : 3 Pastane İşletmesi

Özellikle ülkemizde potansiyeli artmakta olan inşaat projeleri ve bu projeler içinde oluşturulan iş alanları içerisinde pek çok iş yapılabileceği gibi özellikle pastane işletmeciliği çok gözde işler arasında yer alır. Kosgeb örnek proje modelleri içinde en çok başarılı olacağına inanılan sektörlerden bir tanesi de pastanecilik sektörüdür. Özellikle yeni kurulan sitelerde insanların sabah ve akşamları yoğun alışveriş yaptıkları pastaneler Kosgeb proje örneği açısından değerlendirilebilecek sektörlerden biridir.

Not: Yukarıda yer alan kosgeb onaylanmış proje örneği iş planlarını uygularken Kosgeb desteği almak için daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz benzer biçimde Kosgeb başvurunuzu eksiksiz olarak tamamlamak zorundasınız. Başvurunuz eksik olduğunda en iyi iş fikirleriniz bile değerlendirilmeye alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.