Yastık Altı

Pınar Su Bayiliği Nasıl Alınır?

29.05.2020
597
Pınar Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Tamamı yerli sermayeden oluşan Pınar Su, içilebilirlik seviyeleri açısından su firmaları arasında yapılan sıralamalarda her zaman kendisine yer bulmuş olan ve hem evlere sunduğu damacana sular ile hem de daha düşük boyutlardaki ürünleri ile, milyonlarca vatandaşımızın damak zevkine hitap etmektedir. Birçok farklı kaynak noktasından çıkarmış oldukları suları pazarlamak için bayilikler veren Pınar Su, son dönemlerde bayilik çalışmalarına biraz daha hız vermiştir. Yaşar Holding bünyesinde bulunan firma, su satışlarının yanı sıra et ve süt ürünleri ile de piyasada yer aldığından dolayı, bayilişk almak için başvuru yapan adaylar arasında çok dikkatli seçimler yapmaktadır. Ağır şartlar içermeyen Pınar Su bayilik şartlarında, kişilerin bilmesi gereken ilk durum, firmanın kriterleridir. Sadece ticaret yapmak yerine ülkemizde farklı noktalarda istihdam alanları da oluşturmak isteyen Yaşar Holding, en az üç sigortalı çalışanı bünyesinde bulunduracağını garanti eden kişilerin başvurularına daha sıcak bakmaktadır. Frachising sözleşmesi ile yapılan bayiliklerde, isim hakkı Yaşar Holding tarafından alınır ve firmaya birçok ekipman konusunda da destek sağlanmaktadır. Fakat, yapılan sözleşmeden dolayı, kar ve zarar olaylarının sonuçları tamamen işletmeciye aittir. Yapılan sözleşme yıllık olup, her sene tekrar bayilik için başvuru yenileme talebinde bulunulması gerekmektedir.

Pınar su bayiliği şartlarında, dikkat çeken birçok madde yer almaktadır. Eğer herhangi bir market işletiyorsanız, firma ile anlaşma sağlayıp sadece Pınar ürünlerinin satışını onaylarsanız, hem çok uygun alış fiyatlarından faydalanabilir hem de buzdolabı ve diğer gerekli ekipmanları ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bayilikten çok farklı bir şekilde gerçekleşen bu durumda, herhangi bir isim hakkı bedeli ödemenize de gerek olmayacaktır.

Pınar su bayilik şartlarını inceledikten sonra başvuru yapmaya karar veren girişimcilerin, doğrudan firmaya ulaşması gerekmektedir. Bölge bayilikleri oluşturulmuş olsa da, bu alanlarda herhangi bir yetkili olmayacaktır. İletişime geçen kişiler hakkında ticari hayatları ve deneyimleri ile ilgili bir CV istenmektedir. Bunun beraberinde Pınar su bayiliği almak isteyen kişilerin 10 bin lira ile 40 bin lira arasında bir sermayesinin olması gerekmektedir. Bu fiyatlara isim hakkı da dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.