Yastık Altı

Saç Satarak Para Nasıl Kazanılır ?

09.05.2020
532

Saç Satarak Para Kazanma ,İtiraf edin konu başlığını okuyunca şaşırdınız ve hatta öyle şey olur mu? Diyenleriniz bile olmuştur. Bilim adamları her gün yeni deneylerle yeni buluşlar ile birlikte insanlığa hizmet vermek için çalışıyorlar. Bazı imkansızlıklar içerisinde yapılan etkinlikler şaşırtıcı sonuçlara ulaşırken, bazılarında ise acaba hissini vermiyor değil. Düşünün bilim adamları çoğu ilmi meseleleri yapabilir, yüz nakil ediliyor, saç nakil ediliyor ancak kelliğe hala çare bulunmuş değil.

Bu sebeple saçları satın alarak peruk yapanlarda var, bunları kimyasal bileşenler ile deneylerde kullananlarda. Yazımızın özetinden saçları kimlerin satın aldığını öğrendiniz. Peki, ne tür saçlar alıyorlar.

Saç Satarak Nasıl Para Kazanılır ?

Şimdi size 4 ana başlık altında saç satarak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız. Bu sektör genel olarak bu 4 başlık altında yürümektedir.

Saçlarınızı Uzatın Ve Her Gün Tarayın

Firmalar saç alımında dikkat ettikleri tabi ki belli kriterler var. Bunların başında ise kimyasal işlem görmemiş saç isteminde bulunurlar. Bu sebeple saçlarınızı uzun tutun ve bakımlı olması için her gün tarayın.

Saçlarınız temiz ve sağlık olduğu zaman parlar, kötü alışkanlıklar her insan hücresinde zarar verdiği gibi saçlara da zarar verir. Sigara ve uyuşturucu ve fazla alkol kullanımı saçlarınızın sağlığını olumsuz etkiler. Bu sebeple uzmanlar tarafından incelenen saçlar eğer olumsuzluk ihtiva ederse beş kuruş para vermezler.

Saçlarınızı Pazarlamaya Başlayın

Sizlerde saçlarınızın kriterlere uygun olduğunu düşünüyorsanız, internet üzerinden küçük bir araştırma ile birlikte bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu alanda en çok reklamı peruk imal edenler ve pazarlayanlar vermektedir. Onları bulun ve irtibata geçin. Sizlerden konu ile alakalı resim istenecektir. Saçlarınızın uzunluğu ve bakımlılığı ile ilgili resimler gönderip, pazarlığa başlayabilirsiniz.

Bilgi Verirken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir ?

Anlaşacağımız firmalar ile birlikte sizden bir iletişim bilgisi isteyebilirler. Fazla detaya gerek yok, sonuçta internet ortamı yüz yüze irtibat harici fazla bir bilgi vermeyin, yüzeysel ve anlaşılabilir bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Saçımı Kaç Paraya Satabilirim ?

Saç Satarak Para Kazanma sizin saç kalitenize göre değişim gösterebilir. Ortalama bir fiyat vermek gerekir ise 400-1500 arasında bir fiyat ile pazarlık yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.