Yastık Altı

TEB Bireysel İnternet Şube Başvurusu

20.05.2020
618
TEB Bireysel İnternet Şube Başvurusu

İnternet üzerinden her şeyi kolayca halledebildiğiniz gibi banka ile olan işlerinizi de internet bankacılığı sayesinde halledebilirsiniz. İnternet bankacılığı, bir şube olmadığı için artı bir masraf da çıkartmamaktadır. Ve dijital bankacılığı tercih edenlere çok daha iyi faiz oranları ve çok iyi avantajlar sunmaktadır. TEB bankasından internet şubesi için başvuru yapmanız için on sekiz yaşını geçmiş olmanız gerekmektedir. CEBTETEB üyesi olmak için bankanın sayfasına giriş yapıp internet şubesini seçtiğinizde sizden kimlik numaranız ve cep telefon numaranız istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizde size gelecek olan şifreyi girerek üyeliğinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu sayede artık en iyi faiz oranları size sunulacak. Eğer yurt dışında iseniz anlaşmalı bankalar sayesinde ATM’lerden hiçbir ücret ödemeden paranızı çekebileceksiniz.

Hayatı Kolaylaştıran İnternet Bankacılığı

Gelişen teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerden biri olan internet bankacılığı sayesinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tüm banka işlemlerinizi para yatırma, para çekme, kredi kullanma, havale yapma ve daha birçok banka ile olan işinizi tek tuş ile halledebileceksiniz. CEBTETEB ile herhangi bir sorun olduğunda bir robot ile değil sizi dinleyen ve sorununuzu çözmek isteyen canlı destek hattı ile tanışacaksınız. Ve hiçbir sorun yaşamadan internet bankacılığının kolaylığına alışacaksınız. Bu bankanın bir özelliği de internet şubeciliği ile kredi kartı hesap kartı gibi ayrı kartlar taşımanıza gerek kalmadan her şeyi bir kartta toplayabilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinde cüzdan kullanmanıza gerek kalmadan cep telefonunuzu cüzdan niyetine kullanabilir her türlü işleminizi bu şekilde yapabilirsiniz.

Artık Her İşleminiz Cep Telefonunda

TEB bireysel internet şubesine başvuru yapıp başvurunuz kabul edildikten sonra tekrar giriş yapmak istediğinizde sizden belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizde artık şubede istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Parolanızı kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde belirlemeniz sizin yararınıza olacaktır. Büyük ve küçük harfler kullanabilirsiniz. Bu bankanın bir müşterisi olma avantajını internet şubesi başvurusu yaparak daha da fazla yaşayabilirsiniz. Artık bankacılık işlemleri çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde halledilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.