Yastık Altı

Yara Bandı Paketleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

30.05.2020
572
Yara Bandı Paketleme İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yara bandı sağlık sektörü açısından olmazsa olmaz bir üründür. Hafif yaralanmalarda, kesiklerde ve vücudun hasarlı yerlerinde kullanılan oldukça fonksiyonel olan Yara bandı ecza dolaplarının ise vazgeçilmezi konumundadır. Sağlık açısından oldukça büyük sorunlara çare olabilen yara bandı küçük boyutuyla ise rahat şekilde taşınacak bir üründür. Bakkallarda, eczanelerde, marketlerde satışa sunulan bu ürüne talep de haliyle oldukça fazladır. Yara bandı paketleme işi yapan firmaların çoğu bu talebe karşılık verebilmek için evde ek iş yapan kişilerle irtibata geçmektedir. Evde ek iş yapan kişiler arasında oldukça rağbet gören bu iş, kolaylığıyla da dikkat çekmektedir. Parası olan ya da olmayan herkesin yapabildiği bu iş, kolay bir şekilde para kazanmanızı sağlamaktadır.

Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bölgenizde bu işle uğraşan bir firma bulmalısınız. Firmalar genellikle internet üzerinden başvuru kabul ederler. Ya da telefonla da irtibata geçmeniz mümkündür. Seçtiğiniz iş size kargo ile gönderileceğinden aslında nerede olursanız olun bu işi yapabilme imkanına sahipsiniz. Talebin fazla olduğu illere bakarsak ipi Gebze ve İzmir çekmektedir. Ancak tabi ki de bu husus firmaların sadece oradan başvuru aldığı anlamına gelmemektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu başvuruyu yapabilme imkanına sahipsiniz. Kargo maliyeti fazla olur diye düşünüyorsanız bu konuyu hiç düşünmeyin. Çünkü firmalar kargo parasını karşılıyorlar.

Firmalar genellikle standart olan 10’lu veya diğer modelleri olan 20, 40, 100’lü adetlerde paketleme yapmanızı talep edeceklerdir. Paketleme işlemine baktığımızda ise oldukça kolay olduğu görülmektedir. Gerekli tüm malzemeler firma yardımı ile size sağlanacaktır. Firmanın talimatlarını izleyerek bu işten rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Alacağınız fiyat yapacağınız paketlemeye göre değişecektir. Her paketleme için 70 kuruşluk bir fiyat alacağınızı söyleyebiliriz. Haftada 1000 paket bu işlemi yaptığınızda 700 lira para kazanmış olacaksınız. Aylık olarak baktığımızda ise 2800 TL gibi oldukça yüksek bir kazanç elde etme imkanına sahipsiniz. Haftanın 5 günü 4-5 saat çalışarak bu parayı kolaylıkla kazanabilmeniz mümkündür

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© Yastık Altı 2020, Tüm Hakları Saklıdır.